تعداد بازدید: 249

مسابقات دوره اول HUT ICPC در دانشگاه صنعتی همدان برگزار شد

شناسه: 3489786
اخبار

مسابقات دوره اول HUT ICPC در دانشگاه صنعتی همدان به همت انجمن علمی مهندسی کامپیوتر با هدف راه‌یابی دانشجویان مستعد و ماهر به مراحل بالاتر مسابقات ACM برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه صنعتی همدان، ۱۵ تیم از دانشگاه‌های مختلف همدان در این رویداد ثبت نام کرده بودند که در نهایت ۱۲ تیم در مسابقات به رقابت پرداختند.

تعداد نفرات تشکیل دهنده هر تیم ۳ نفر بودند که در مجموع ۳۶ نفر به صورت گروهی به رقابت پرداختند، همچنین این مسابقات به صورت لیگی در سه دوره برگزار خواهد شد که دور دوم مسابقات در اوایل ماه دی برگزار می‌شود و در پایان مجموع امتیاز‌های اتخاذ شده گروه‌های برتر تمایز رتبه‌های اول تا سوم را ایجاد می‌کند.
علاوه بر این، در طول برگزاری مسابقه چند گروه به رقابت تنگاتنگ پرداخته و در نهایت همین گروه‌ها جایگاه اول تا چهارم را کسب کردند. پس از پایان مسابقه نیز سوالات جهت تمرین گروه‌ها و تست کیس سوالات مسابقه توسط مدرس مهندس علی محمدپور در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

در پایان برآورد امتیازات، رتبه‌های شرکت کنندگان اعلام‌ شد که رتبه اول به تیم Only Devs امیرعباس فاضلی نیا، شایان پاکراد و مهدی وحیدی‌نیا از دانشگاه بوعلی‌سینا با حل چهار سوال تعلق گرفت. رتبه دوم به تیم 4:20 از دانشگاه بوعلی‌سینا علی نفیسی، احمد حمید، فاطمه عابدی با حل سه سوال رسید.

رتبه سوم نیز به تیم Pentium از دانشگاه بوعلی‌سینا با حل سه سوال دانیال کشاورز، سپهر عابری، مهدی کوشان مهر تعلق گرفت و رتبه چهارم به تیم Echode از دانشگاه صنعتی با حل سه سوال محمد رضایی، حسین باقریان و نیما رضایی رسید.


​​​​​​​

 

تعداد بازدید: 249

مسابقات دوره اول HUT ICPC در دانشگاه صنعتی همدان برگزار شد

شناسه: 3489786
اخبار

مسابقات دوره اول HUT ICPC در دانشگاه صنعتی همدان به همت انجمن علمی مهندسی کامپیوتر با هدف راه‌یابی دانشجویان مستعد و ماهر به مراحل بالاتر مسابقات ACM برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه صنعتی همدان، ۱۵ تیم از دانشگاه‌های مختلف همدان در این رویداد ثبت نام کرده بودند که در نهایت ۱۲ تیم در مسابقات به رقابت پرداختند.

تعداد نفرات تشکیل دهنده هر تیم ۳ نفر بودند که در مجموع ۳۶ نفر به صورت گروهی به رقابت پرداختند، همچنین این مسابقات به صورت لیگی در سه دوره برگزار خواهد شد که دور دوم مسابقات در اوایل ماه دی برگزار می‌شود و در پایان مجموع امتیاز‌های اتخاذ شده گروه‌های برتر تمایز رتبه‌های اول تا سوم را ایجاد می‌کند.
علاوه بر این، در طول برگزاری مسابقه چند گروه به رقابت تنگاتنگ پرداخته و در نهایت همین گروه‌ها جایگاه اول تا چهارم را کسب کردند. پس از پایان مسابقه نیز سوالات جهت تمرین گروه‌ها و تست کیس سوالات مسابقه توسط مدرس مهندس علی محمدپور در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

در پایان برآورد امتیازات، رتبه‌های شرکت کنندگان اعلام‌ شد که رتبه اول به تیم Only Devs امیرعباس فاضلی نیا، شایان پاکراد و مهدی وحیدی‌نیا از دانشگاه بوعلی‌سینا با حل چهار سوال تعلق گرفت. رتبه دوم به تیم 4:20 از دانشگاه بوعلی‌سینا علی نفیسی، احمد حمید، فاطمه عابدی با حل سه سوال رسید.

رتبه سوم نیز به تیم Pentium از دانشگاه بوعلی‌سینا با حل سه سوال دانیال کشاورز، سپهر عابری، مهدی کوشان مهر تعلق گرفت و رتبه چهارم به تیم Echode از دانشگاه صنعتی با حل سه سوال محمد رضایی، حسین باقریان و نیما رضایی رسید.


​​​​​​​

 

سایر اخبار
افزودن نظرات