تعداد بازدید: 2629

فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه صنعتی

شناسه: 4018900
اطلاعیه ها

دانشگاه صنعتی همدان بر اساس "آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون (استعدادهای درخشان) در دوره دکتری" آیین نامه به شماره 307862 مورخ17/10/1401 " از میان متقاضیان واجد شرایط، برای سال تحصیلی  1404-1403 در رشته‌های زیر بدون آزمون دانشجوی دکتری تخصصی می‌پذیرد:
 

رشته/گرایش‌:  مهندسی سیستم‌های انرژی- فناوری‌های انرژی

رشته : مهندسی پزشکی ، گرایش بیوالکتریک​​​​​

رشته: نانوشیمی  (علوم پایه)

​​​​​​​​​​​

حداکثر فرصت وصول مدارک در دانشگاه صنعتی همدان:     25/02/1403

 

نکات مهم (جهت اطلاع از سایر شرایط به آیین‌نامه مربوطه مراجعه و با دقت مطالعه نمایید):

- بیش از دو سال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد. (حداکثر تاریخ فارغ‌التحصیلی 31/06/1401 قابل بررسی است) یا حداکثر تا تاریخ 31/06/1403 دانش‌آموخته شود.

- داشتن حداقل معدل کل ۱۶ در مقطع کارشناسی و معدل کل ۱۷ (بدون احتساب نمره پایان‌نامه) در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته، برای کلیه رشته‌ها الزامی است.

تبصره: در خصوص متقاضیانی که میانگین کارشناسی کمتر از 16 و یا میانگین کارشناسی ارشد کمتر از 17 دارند، میانگین همتراز طبق قوانین پورتال سازمان سنجش اعمال می‌شود و چنانچه با احتساب همترازی در پورتال سنجش قابل قبول نباشد، دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال ثبت‌نام این دسته از متقاضیان نخواهد داشت و امکان بازپراخت وجه ثبت‌نام و محاسبه میانگین همتراز قبل از فعال شدن پورتال سازمان سنجش برای دانشگاه وجود ندارد.

-  کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی اصلاحیه شماره ۲۳۷۲۰۰/ ۲۱ مورخ ۱۶/۰۳/۱۳۹۳، الزامی است. .

- پذیرش افراد واجد شرایط در همان رشته تحصیلی یا رشته‌های تحصیلی کاملا مرتبط با رشته تحصیلی دوره کارشناسی ارشد متقاضی  به تشخیص و تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه امکان پذیر است.

- تغییر رشته و محل تحصیل برای دانشجویانی که از طریق آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان پذیرفته شوند، امکان پذیر نیست، لذا پس از تایید نهایی وضعیت متقاضیان پذیرش شده، امکان تغییر رشته و دانشگاه برای آنان میسر نخواهد بود.

- تنها به مدارک ارایه شده (ارسال شده) و مورد تایید، امتیاز بندهای مورد نظر داده خواهد شد. همچنین به همراه داشتن اصل مدارک اعلام شده فوق در زمان مصاحبه الزامی است.

- منظور از مقاله مرتبط با پایان‌نامه مقاله‌ای است که نام استاد راهنما، مشاور و دانشجو یا استاد راهنما و دانشجو در مقاله قید شده باشد و علاوه بر روش تحقیق و مبانی نظری، از نظر موضوعی و محتوایی نیز با پایان‌نامه در ارتباط باشد. همچنین مقاله با ذکر آدرس دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی ارشد متقاضی، منتشر شده باشد.

- نمایه‌های معتبر بین‌المللی شامل ISI، Scopus و ISC می‌باشد. نشریاتی که دارای نمایه ISC هستند، لازم است دارای اعتبار علمی پژوهشی از کمیسیون بررسی نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز باشند.

- نشریاتی که مقالات متقاضی در آنها منتشر شده‌‌اند نباید در لیست سیاه (Black List) اعلام شده از طرف معاونت پژوهش و فناوری باشند.

- در صورت داشتن مستندات مجری یا همکار طرح ‌های پژوهشی مدارک را ارسال نمایید.

- برگزیدگان جشنواره‌های علمی معتبر بین‌المللی و المپیادهای علمی دانشجویی لازم است گواهی معتبر با امضاء بالاترین مقام مسئول به شرح ذیل ارائه نمایند:

- برگزیدگان رتبه اول تا سوم مرحله نهایی جشنواره‌های علمی معتبر بین‌‌ا‌لمللی (خوارزمی، فارابی، رازی و ابن سینا) باید تایید دبیرخانه جشنواره را نیز کسب و ارائه نمایند.

-گواهی ثبت اختراع باید دارای تاییدیه از سازمان پژوهش‌­های علمی و صنعتی ایران باشد.

- برگزیدگان مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی باید تایید دبیرخانه المپیاد را نیز کسب و ارائه نمایند.

- از آنجا که تحصیل در دوره دکتری به صورت تمام وقت است، داوطلبان شاغل اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی لازم است در هنگام مصاحبه، موافقت اولیه سازمان و نهاد دولتی یا غیردولتی متبوع خود مبنی بر صدور ماموریت چهار ساله و قابل تمدید تا پنج سال یا موافقت با استعفا یا مرخصی بدون حقوق را در صورت پذیرفته شدن، ارائه دهند و هنگام ثبت نام، ارائه حکم ماموریت، استعفا، مرخصی بدون حقوق یا هرگونه سند رسمی که موید امکان تحصیل تمام وقت دانشجو باشد، الزامی است.

- تحصیل پذیرفته‌شدگان نهایی بدون آزمون به صورت رایگان (بدون پرداخت شهریه تحصیلی) بوده و تابع کلیه مقرارت و آیین‌نامه‌های تحصیل در دوره دکتری دانشگاه می‌باشد. در صورتی که پذیرفته­شدگان پس از ثبت نام، از ادامه تحصیل انصراف دهند، یا به هر دلیل قادر به اتمام دوره تحصیلی نشوند ملزم به پرداخت هزینه آموزش رایگان بر اساس تعرفه‌های مصوب برای دانشجویان ورودی آن سال خواهند بود و مشمول مقررات آموزشی دانشجویان انصرافی می‌شوند.

گروه آموزشی پس از ارزیابی مدارک و انجام مصاحبه علمی از افراد واجد شرایط، لیست  پذیرش را به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه معرفی نموده و پس از تصویب نهایی، پذیرفتهشدگان علمی جهت انجام مراحل بعدی به سازمان سنجش آموزش کشور معرفی می‌شوند.

- چنانچه در هر مرحله از ثبت‌نام، بررسی مدارک، مصاحبه و تحصیل در دانشگاه حتی زمان فارغ‌التحصیلی، مشخص شود که داوطلب واجد یکی از شرایط عمومی یا اختصاصی نبوده است، بلافاصله پذیرش وی لغو و از ثبت نام یا ادامه تحصیل ایشان جلوگیری و مطابق با مقررات با وی رفتار خواهد شد و عواقب آن بر عهده خود متقاضی خواهد بود.

- پذیرش علمی داوطلبان برای ارسال فرم گزینش ایشان به هیات مرکزی گزینش دانشجو، منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور است.

- پس از اعلام و تایید پذیرش علمی از طریق پورتال سازمان سنجش آموزش کشور، فرم تایید صلاحیت عمومی از پذیرفته شدگان اولیه دریافت و به هیات مرکزی گزینش ارسال خواهد شد.

- ثبت نام قطعی از پذیرفته شدگان علمی منوط به تایید صلاحیت عمومی ایشان از سوی هیات مرکزی گزینش دانشجو است.

- بدیهی است، پرداخت هزینه ثبت‌نام، ارسال مدارک، پذیرش مدارک، دعوت و شرکت در مصاحبه و اعلام نتایج اولیه هیچ‌گونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

 

د نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

۱- لازم است مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال (1.500.000 ریال) به شماره حساب ذیل  واریز شود. رسید پرداخت اینترنتی را چاپ و به همراه مدارک ارسال نمایید.

شماره شبا : IR450100004001106803019492

نام سازمان

شماره حساب

شناسه واریز

شرح حساب

دانشگاه صنعتی همدان

4001106803019492

356106865127400001400296455195

تمرکز درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی همدان - بنام خزانه

۲- لازم است کلیه مدارک حداکثر تا تاریخ 25/02/1403 از طریق پست پیشتاز به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسیده باشد و یا حضورا تحویل داده شود.

۳- روی پاکت قید شود:

(اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه، اینجانب . . . . . . . . . . . . . . . متقاضی پذیرش بدون آزمون دکتری سال 1403 در رشته . . . . . . . . . . .گرایش . . . . . . . . . . . هستم).

 


تذکرات مهم:

۱-  مدارک و وجه ثبت نام، به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. لذا به داوطلبان توصیه اکید می‌شود قبل از تکمیل درخواست و واریز وجه ثبت نام این آگهی و آیین‌نامه‌های مربوطه را به دقت مطالعه و در صورتی که کلیه شرایط برای دعوت به مصاحبه را دارند، مبادرت به ثبت‌نام نمایند.

۲-  مدارکی که فاقد پرینت پرداخت اینترنتی باشند بررسی نخواهند شد، بنابراین داوطلب باید اصل فیش واریزی را ارسال نموده و کپی آن را نزد خود نگه دارد.

۳- به مدارکی که ناقص و یا پس از مهلت مقرر ارسال شده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۵- کلیه مواد آیین‌نامه از وضوح کافی برخوردار است لذا از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به منظور پرسش مجدد و همچنین در خصوص زمان مصاحبه، اعلام نتایج و . . . جدا خودداری گردد.

۶- هر گونه اطلاع رسانی به داوطلبان منحصراً از طریق سایت دانشگاه صورت می‌پذیرد لذا به داوطلبان توصیه اکید می‌شود به طور منظم اطلاعیه‌های مربوطه را از طریق سایت دانشگاه قسمت تحصیلات تکمیلی پیگیری نمایند.

۷- در صورت تغییر شماره تلفن اعلام شده در فرم ثبت‌نام، داوطلب باید مراتب را سریعاٌ به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اطلاع دهد.

 

هـ- مدارک لازم:

۱-کپی شناسنامه و کارت ملی (در صورت دعوت به مصاحبه، همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی در جلسه مصاحبه الزامی است)

۲- تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدارکی مبنی بر عدم منع قانونی برای ادامه تحصیل متقاضی از نظر وضعیت نظام وظیفه (برای آقایان).

۳- اصل فیش واریزی

4- یک قطعه عکس 4*3

5- فرم تعهد حضور تمام وقت (فرم شماره ۳)

6-الف) گواهی تایید معدل (ویژه دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۴- الف)

فرم بایستی دارای مهر، تاریخ و شماره ثبت دبیرخانه باشد.

 ب) گواهی تایید معدل (ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۴- ب)

فرم بایستی دارای مهر، تاریخ و شماره ثبت دبیرخانه باشد.

7-  تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی

8- تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی ارشد (در صورت عدم تسویه حساب گواهی دفاع از پایان نامه و در صورت عدم انجام دفاع تصویر فرم پروپوزال)

تذکر: در صورت دعوت به مصاحبه به همراه داشتن یک نسخه از پایان‌نامه برای دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد و یک نسخه از پروپوزال برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد در جلسه مصاحبه، الزامی است.

9- فرم تعهد دفاع از پایان‌نامه (ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۵)

10- فرم تأیید مقالات نمایه شده مستخرج از پایان‌نامه متقاضی، توسط استاد راهنما (فرم شماره ۶)

11- دو مورد توصیه‌نامه (فرم شماره ۷)

تذکر: ارائه توصیه‌نامه از استاد راهنمای دوره کارشناسی ارشد الزامی می‌باشد. توصیه‌نامه دیگر بایستی توسط یکی از اساتید دروس تخصصی دوره کارشناسی ارشد تکمیل شده باشد. پیشنهاد می شود توصیه‌نامه در فرم مخصوص مورد تایید دانشگاه (فرم شماره ۷) تنظیم شود.

۱2- تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی

۱3-  تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد

۱4- تصویر صفحه ارزشیابی پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد (ویژه دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد)

15-  تصویر چکیده پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد (ویژه دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد)

۱6- ارایه یک نسخه از هر کدام از سوابق آموزشی و علمی-پژوهشی

تذکر ۱: گواهی پذیرش قطعی و بدون قید و شرط (با ذکر تاریخ دقیق دریافت مقاله، پذیرش و چاپ) برای مقالات چاپ نشده داوطلب الزامی است (نسخه کامل مقاله ضمیمه و گواهی پذیرش به آن الصاق شود).

تذکر۲: ارائه گواهی اعتبار درجه‌ی علمی -ترویجی، علمی-پژوهشی، ISC ، ISI ، مجلات داخلی و خارجی که مقالات متقاضی در آن چاپ شده و یا پذیرش قطعی گرفته است الزامی است.

17- گواهی MSRT (MCHE) – IELTS –TOEFL(PBT)-TOEFL(IBT)-TOEFL(CBT)-TOLIMO

و یا گواهی توانمندی زبان خارجی شامل سطح و میزان تسلط بر زبان خارجی از موسسات معتبر در صورت موجود بودن

تذکر مهم: از ارسال مدارک دیگری که در اینجا ذکر نشده، خودداری شود.

تعداد بازدید: 2629

فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه صنعتی

شناسه: 4018900
اطلاعیه ها

دانشگاه صنعتی همدان بر اساس "آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون (استعدادهای درخشان) در دوره دکتری" آیین نامه به شماره 307862 مورخ17/10/1401 " از میان متقاضیان واجد شرایط، برای سال تحصیلی  1404-1403 در رشته‌های زیر بدون آزمون دانشجوی دکتری تخصصی می‌پذیرد:
 

رشته/گرایش‌:  مهندسی سیستم‌های انرژی- فناوری‌های انرژی

رشته : مهندسی پزشکی ، گرایش بیوالکتریک​​​​​

رشته: نانوشیمی  (علوم پایه)

​​​​​​​​​​​

حداکثر فرصت وصول مدارک در دانشگاه صنعتی همدان:     25/02/1403

 

نکات مهم (جهت اطلاع از سایر شرایط به آیین‌نامه مربوطه مراجعه و با دقت مطالعه نمایید):

- بیش از دو سال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد. (حداکثر تاریخ فارغ‌التحصیلی 31/06/1401 قابل بررسی است) یا حداکثر تا تاریخ 31/06/1403 دانش‌آموخته شود.

- داشتن حداقل معدل کل ۱۶ در مقطع کارشناسی و معدل کل ۱۷ (بدون احتساب نمره پایان‌نامه) در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته، برای کلیه رشته‌ها الزامی است.

تبصره: در خصوص متقاضیانی که میانگین کارشناسی کمتر از 16 و یا میانگین کارشناسی ارشد کمتر از 17 دارند، میانگین همتراز طبق قوانین پورتال سازمان سنجش اعمال می‌شود و چنانچه با احتساب همترازی در پورتال سنجش قابل قبول نباشد، دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال ثبت‌نام این دسته از متقاضیان نخواهد داشت و امکان بازپراخت وجه ثبت‌نام و محاسبه میانگین همتراز قبل از فعال شدن پورتال سازمان سنجش برای دانشگاه وجود ندارد.

-  کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی اصلاحیه شماره ۲۳۷۲۰۰/ ۲۱ مورخ ۱۶/۰۳/۱۳۹۳، الزامی است. .

- پذیرش افراد واجد شرایط در همان رشته تحصیلی یا رشته‌های تحصیلی کاملا مرتبط با رشته تحصیلی دوره کارشناسی ارشد متقاضی  به تشخیص و تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه امکان پذیر است.

- تغییر رشته و محل تحصیل برای دانشجویانی که از طریق آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان پذیرفته شوند، امکان پذیر نیست، لذا پس از تایید نهایی وضعیت متقاضیان پذیرش شده، امکان تغییر رشته و دانشگاه برای آنان میسر نخواهد بود.

- تنها به مدارک ارایه شده (ارسال شده) و مورد تایید، امتیاز بندهای مورد نظر داده خواهد شد. همچنین به همراه داشتن اصل مدارک اعلام شده فوق در زمان مصاحبه الزامی است.

- منظور از مقاله مرتبط با پایان‌نامه مقاله‌ای است که نام استاد راهنما، مشاور و دانشجو یا استاد راهنما و دانشجو در مقاله قید شده باشد و علاوه بر روش تحقیق و مبانی نظری، از نظر موضوعی و محتوایی نیز با پایان‌نامه در ارتباط باشد. همچنین مقاله با ذکر آدرس دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی ارشد متقاضی، منتشر شده باشد.

- نمایه‌های معتبر بین‌المللی شامل ISI، Scopus و ISC می‌باشد. نشریاتی که دارای نمایه ISC هستند، لازم است دارای اعتبار علمی پژوهشی از کمیسیون بررسی نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز باشند.

- نشریاتی که مقالات متقاضی در آنها منتشر شده‌‌اند نباید در لیست سیاه (Black List) اعلام شده از طرف معاونت پژوهش و فناوری باشند.

- در صورت داشتن مستندات مجری یا همکار طرح ‌های پژوهشی مدارک را ارسال نمایید.

- برگزیدگان جشنواره‌های علمی معتبر بین‌المللی و المپیادهای علمی دانشجویی لازم است گواهی معتبر با امضاء بالاترین مقام مسئول به شرح ذیل ارائه نمایند:

- برگزیدگان رتبه اول تا سوم مرحله نهایی جشنواره‌های علمی معتبر بین‌‌ا‌لمللی (خوارزمی، فارابی، رازی و ابن سینا) باید تایید دبیرخانه جشنواره را نیز کسب و ارائه نمایند.

-گواهی ثبت اختراع باید دارای تاییدیه از سازمان پژوهش‌­های علمی و صنعتی ایران باشد.

- برگزیدگان مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی باید تایید دبیرخانه المپیاد را نیز کسب و ارائه نمایند.

- از آنجا که تحصیل در دوره دکتری به صورت تمام وقت است، داوطلبان شاغل اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی لازم است در هنگام مصاحبه، موافقت اولیه سازمان و نهاد دولتی یا غیردولتی متبوع خود مبنی بر صدور ماموریت چهار ساله و قابل تمدید تا پنج سال یا موافقت با استعفا یا مرخصی بدون حقوق را در صورت پذیرفته شدن، ارائه دهند و هنگام ثبت نام، ارائه حکم ماموریت، استعفا، مرخصی بدون حقوق یا هرگونه سند رسمی که موید امکان تحصیل تمام وقت دانشجو باشد، الزامی است.

- تحصیل پذیرفته‌شدگان نهایی بدون آزمون به صورت رایگان (بدون پرداخت شهریه تحصیلی) بوده و تابع کلیه مقرارت و آیین‌نامه‌های تحصیل در دوره دکتری دانشگاه می‌باشد. در صورتی که پذیرفته­شدگان پس از ثبت نام، از ادامه تحصیل انصراف دهند، یا به هر دلیل قادر به اتمام دوره تحصیلی نشوند ملزم به پرداخت هزینه آموزش رایگان بر اساس تعرفه‌های مصوب برای دانشجویان ورودی آن سال خواهند بود و مشمول مقررات آموزشی دانشجویان انصرافی می‌شوند.

گروه آموزشی پس از ارزیابی مدارک و انجام مصاحبه علمی از افراد واجد شرایط، لیست  پذیرش را به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه معرفی نموده و پس از تصویب نهایی، پذیرفتهشدگان علمی جهت انجام مراحل بعدی به سازمان سنجش آموزش کشور معرفی می‌شوند.

- چنانچه در هر مرحله از ثبت‌نام، بررسی مدارک، مصاحبه و تحصیل در دانشگاه حتی زمان فارغ‌التحصیلی، مشخص شود که داوطلب واجد یکی از شرایط عمومی یا اختصاصی نبوده است، بلافاصله پذیرش وی لغو و از ثبت نام یا ادامه تحصیل ایشان جلوگیری و مطابق با مقررات با وی رفتار خواهد شد و عواقب آن بر عهده خود متقاضی خواهد بود.

- پذیرش علمی داوطلبان برای ارسال فرم گزینش ایشان به هیات مرکزی گزینش دانشجو، منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور است.

- پس از اعلام و تایید پذیرش علمی از طریق پورتال سازمان سنجش آموزش کشور، فرم تایید صلاحیت عمومی از پذیرفته شدگان اولیه دریافت و به هیات مرکزی گزینش ارسال خواهد شد.

- ثبت نام قطعی از پذیرفته شدگان علمی منوط به تایید صلاحیت عمومی ایشان از سوی هیات مرکزی گزینش دانشجو است.

- بدیهی است، پرداخت هزینه ثبت‌نام، ارسال مدارک، پذیرش مدارک، دعوت و شرکت در مصاحبه و اعلام نتایج اولیه هیچ‌گونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

 

د نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

۱- لازم است مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال (1.500.000 ریال) به شماره حساب ذیل  واریز شود. رسید پرداخت اینترنتی را چاپ و به همراه مدارک ارسال نمایید.

شماره شبا : IR450100004001106803019492

نام سازمان

شماره حساب

شناسه واریز

شرح حساب

دانشگاه صنعتی همدان

4001106803019492

356106865127400001400296455195

تمرکز درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی همدان - بنام خزانه

۲- لازم است کلیه مدارک حداکثر تا تاریخ 25/02/1403 از طریق پست پیشتاز به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسیده باشد و یا حضورا تحویل داده شود.

۳- روی پاکت قید شود:

(اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه، اینجانب . . . . . . . . . . . . . . . متقاضی پذیرش بدون آزمون دکتری سال 1403 در رشته . . . . . . . . . . .گرایش . . . . . . . . . . . هستم).

 


تذکرات مهم:

۱-  مدارک و وجه ثبت نام، به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. لذا به داوطلبان توصیه اکید می‌شود قبل از تکمیل درخواست و واریز وجه ثبت نام این آگهی و آیین‌نامه‌های مربوطه را به دقت مطالعه و در صورتی که کلیه شرایط برای دعوت به مصاحبه را دارند، مبادرت به ثبت‌نام نمایند.

۲-  مدارکی که فاقد پرینت پرداخت اینترنتی باشند بررسی نخواهند شد، بنابراین داوطلب باید اصل فیش واریزی را ارسال نموده و کپی آن را نزد خود نگه دارد.

۳- به مدارکی که ناقص و یا پس از مهلت مقرر ارسال شده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۵- کلیه مواد آیین‌نامه از وضوح کافی برخوردار است لذا از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به منظور پرسش مجدد و همچنین در خصوص زمان مصاحبه، اعلام نتایج و . . . جدا خودداری گردد.

۶- هر گونه اطلاع رسانی به داوطلبان منحصراً از طریق سایت دانشگاه صورت می‌پذیرد لذا به داوطلبان توصیه اکید می‌شود به طور منظم اطلاعیه‌های مربوطه را از طریق سایت دانشگاه قسمت تحصیلات تکمیلی پیگیری نمایند.

۷- در صورت تغییر شماره تلفن اعلام شده در فرم ثبت‌نام، داوطلب باید مراتب را سریعاٌ به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اطلاع دهد.

 

هـ- مدارک لازم:

۱-کپی شناسنامه و کارت ملی (در صورت دعوت به مصاحبه، همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی در جلسه مصاحبه الزامی است)

۲- تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدارکی مبنی بر عدم منع قانونی برای ادامه تحصیل متقاضی از نظر وضعیت نظام وظیفه (برای آقایان).

۳- اصل فیش واریزی

4- یک قطعه عکس 4*3

5- فرم تعهد حضور تمام وقت (فرم شماره ۳)

6-الف) گواهی تایید معدل (ویژه دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۴- الف)

فرم بایستی دارای مهر، تاریخ و شماره ثبت دبیرخانه باشد.

 ب) گواهی تایید معدل (ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۴- ب)

فرم بایستی دارای مهر، تاریخ و شماره ثبت دبیرخانه باشد.

7-  تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی

8- تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی ارشد (در صورت عدم تسویه حساب گواهی دفاع از پایان نامه و در صورت عدم انجام دفاع تصویر فرم پروپوزال)

تذکر: در صورت دعوت به مصاحبه به همراه داشتن یک نسخه از پایان‌نامه برای دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد و یک نسخه از پروپوزال برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد در جلسه مصاحبه، الزامی است.

9- فرم تعهد دفاع از پایان‌نامه (ویژه دانشجویان دوره کارشناسی ارشد) (فرم شماره ۵)

10- فرم تأیید مقالات نمایه شده مستخرج از پایان‌نامه متقاضی، توسط استاد راهنما (فرم شماره ۶)

11- دو مورد توصیه‌نامه (فرم شماره ۷)

تذکر: ارائه توصیه‌نامه از استاد راهنمای دوره کارشناسی ارشد الزامی می‌باشد. توصیه‌نامه دیگر بایستی توسط یکی از اساتید دروس تخصصی دوره کارشناسی ارشد تکمیل شده باشد. پیشنهاد می شود توصیه‌نامه در فرم مخصوص مورد تایید دانشگاه (فرم شماره ۷) تنظیم شود.

۱2- تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی

۱3-  تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد

۱4- تصویر صفحه ارزشیابی پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد (ویژه دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد)

15-  تصویر چکیده پایان‌نامه دوره کارشناسی ارشد (ویژه دانش‌آموختگان دوره کارشناسی ارشد)

۱6- ارایه یک نسخه از هر کدام از سوابق آموزشی و علمی-پژوهشی

تذکر ۱: گواهی پذیرش قطعی و بدون قید و شرط (با ذکر تاریخ دقیق دریافت مقاله، پذیرش و چاپ) برای مقالات چاپ نشده داوطلب الزامی است (نسخه کامل مقاله ضمیمه و گواهی پذیرش به آن الصاق شود).

تذکر۲: ارائه گواهی اعتبار درجه‌ی علمی -ترویجی، علمی-پژوهشی، ISC ، ISI ، مجلات داخلی و خارجی که مقالات متقاضی در آن چاپ شده و یا پذیرش قطعی گرفته است الزامی است.

17- گواهی MSRT (MCHE) – IELTS –TOEFL(PBT)-TOEFL(IBT)-TOEFL(CBT)-TOLIMO

و یا گواهی توانمندی زبان خارجی شامل سطح و میزان تسلط بر زبان خارجی از موسسات معتبر در صورت موجود بودن

تذکر مهم: از ارسال مدارک دیگری که در اینجا ذکر نشده، خودداری شود.

سایر اطلاعیه ها

افزودن نظرات